COSPLAY

goodloot_white ps-plus-logo2

Good Loot & PlayStation Plus Cosplay 2016

INFORMACJE DLA COSPLAYERÓW

Serdecznie zapraszamy wszystkich cosplayerów na Warsaw Games Week i do wzięcia udziału w konkursie Good Loot & PlayStation Plus Cosplay 2016!

 

Gdzie i kiedy?

Konkurs Good Loot & PlayStation Plus Cosplay 2016 odbędzie się w sobotę, 15 października 2016, w strefie Cenegi i PlayStation Polska na scenie głównej o godzinie 15.

 

Kategorie i nagrody

W konkursie nagradzane będą dwie kategorie: Najlepszy strój (kategoria główna) oraz Najlepsza Harley Quinn (kategoria specjalna). Nagrody:

1. miejsce:

1500zł, konsola PlayStation®4, kod PlayStation Plus na rok, bon na zakup produktów marki Good Loot w sklepie Muve.pl o wartości 600zł, bon na zakup dowolnych produktów w sklepie Muve.pl o wartości 200zł.

2. miejsce:

1000zł, kontroler DualShock®4, kod PlayStation Plus na rok, bon na zakup produktów marki Good Loot w sklepie Muve.pl o wartości 400zł, bon na zakup dowolnych produktów w sklepie Muve.pl o wartości 100zł.

3. miejsce:

500zł, kontroler DualShock®4, kod PlayStation Plus na rok, bon na zakup produktów marki Good Loot w sklepie Muve.pl o wartości 250zł, bon na zakup dowolnych produktów w sklepie Muve.pl o wartości 100zł.

Dalsze informacje odnośnie nagród zostaną podane już wkrótce!
Bilety

Każdy cosplayer, który zakwalifikuje się do konkursu cosplay, otrzyma 4 jednodniowe bilety na Warsaw Games Week 2016 (każda na jeden dzień wydarzenia). Informujemy, że wysłanie zgłoszenia na konkurs nie jest równoznaczne z otrzymaniem wejściówek. Informacja o zakwalifikowaniu się do konkursu będzie wysyłana drogą elektroniczną w terminie do 2 dni od daty zakończenia rejestracji.

 

Warunki zgłoszenia:

W Konkursie może wziąć udział każdy uczestnik Warsaw Games Week, który najpóźniej do 9 października 2016 r. napisze i nadeśle drogą elektroniczną zgłoszenie na adres konkurs@cenega.com. Do Zgłoszenia uczestnika należy dołączyć:

  • co najmniej 2 zdjęcia przedstawiające w możliwie pełny sposób przygotowywany strój postaci, za jaką przebiera się Uczestnik, ważniejsze elementy stroju i akcesoriów;
  • zdjęcia z pracy na strojem (w wypadku preselekcji zdjęcia te będą podstawą do wyboru finalistów);
  • podkład muzyczny (dla występów indywidualnych długości maksymalnie 1:00 min; dla występów w parach i grupowych długość maksymalnie 1:30 min; plik w formacie MP3) , który zostanie zaprezentowany podczas występu Uczestnika;
  • w wypadku Uczestnika niepełnoletniego podpisaną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Brak dostarczonych w terminie kompletu dokumentów podanych wyżej jest podstawą do odrzucenia zgłoszenia
Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tym linkiem.