W tym roku na T-Mobile Warsaw Games Week 2017 / LifeTube Video Fest pojedziesz taksówką za darmo!

Wielkie święto rozrywki już za niecały miesiąc. Jeśli zastanawiasz się jak dotrzeć do warszawskiego EXPO XXI, to mamy dobre wieści. Wspólnie z mytaxi przywieziemy Cię na miejsce za darmo, a do domu wrócisz za pół ceny.

Wszystkie szczegóły promocji mytaxi i WGW znajdziesz tutaj: https://pl.mytaxi.com/WarsawGamesWeek

35 zł na pierwszy przejazd

Aby skorzystać z przejazdu wystarczy kilka prostych kroków. Jeżeli jeszcze nie posiadacie aplikacji mytaxi na swoich urządzeniach, ściągnijcie ją z AppStore lub Google Play. Następnie, należy się zarejestrować i podpiąć swoją kartę do aplikacji. Jest to całkowicie bezpieczne, ponieważ każdorazowo pobranie płatności musi zostać zaakceptowane przez właściciela karty, nie musisz się wiec martwić, że nie będziesz mieć kontroli nad swoimi wydatkami! Podczas zamawiana przejazdu koniecznie zamów mytaxi z opcją „Płać przez aplikację” i.. to wszystko! Kilka prostych kroków, a już nie musisz martwić się o to, w jaki sposób dojedziesz do Hali EXPO XXI. Masz do wykorzystania 35 zł na pierwszy przejazd. Aby aktywować promocję, należy przed zamówieniem taksówki dodać kod promocyjny: „WGW17” i gotowe!

Zabierz ze sobą znajomego

Dzięki najnowszej usłudze mytaxi match, dostępnej jedynie w Warszawie, możesz współdzielić swój przejazd taksówką z innymi pasażerami. Jedziecie ze znajomymi na jedno wydarzenie? Zamów mytaxi i zabierz po drodze swoich przyjaciół. Dzięki temu możecie oszczędzić nawet 40% kosztów przejazdu. Jak więc skorzystać z mytaxi match? W aplikacji pojawił się dodatkowy suwak, który należy wybrać, by skorzystać z nowej funkcji. Po jej wybraniu algorytm aplikacji rozpocznie poszukiwanie na trasie dojazdu pasażera, który mógłby dołączyć do podróży. Istnieje także możliwość dobrania go podczas trwającego już kursu. Jeśli zdarzy się tak, że podczas kursu nie uda się dopasować współtowarzysza podróży to i tak pasażer otrzyma 25% zniżki.

A kiedy imprezy już nadejdzie kres odwieziemy Cię do domu

Kiedy imprezy nadejdzie kres trzeba jakoś wrócić do domu. I tu mamy dla Was kolejną niespodziankę. Każdy kolejny kurs, który rozpocznie się lub zakończy wokół lokalizacji imprezy będzie objęty 50-procentową zniżką.

W gronie patronów medialnych wydarzenia znalazły się: Eska, Eska TV, Grupa WP, Noizz, Business Insider Polska.

O Warsaw Games Week:

T-Mobile Warsaw Games Week to impreza, która z sukcesem połączyła środowiska graczy konsolowych i PC. Wystarczyły dwie edycje, aby WGW wyrobiło sobie dobrą markę i trafiło do kalendarza imprez, których nie można przegapić. Organizatorzy WGW postawili na jakość i atrakcyjność stref wystawowych, które poziomem aspirują do znanych z największych światowych targów, takich jak niemiecki gamescom czy amerykańskie E3. Wyróżnikiem WGW jest także rekordowa liczba najbardziej oczekiwanych gier, w które można zagrać nawet na kilka miesięcy przed ich oficjalną premierą. W ubiegłym roku T-Mobile Warsaw Games Week odwiedziło ponad 24 000 osób. Ponad 40 wystawców przygotowało w sumie 750 stanowisk dla graczy, którzy rywalizowali w otwartych turniejach oraz jako pierwsi testowali przed premierą takie tytuły, jak Battlefield 1, Horizon Zero Dawn, Tekken 7 czy Watch Dogs 2.