Video Fest

 

Jak będzie w tym roku?

Najpopularniejsi Twórcy na polskim YouTube

Strefa autografów

 

Strefa VIP

 

 

Atrakcje:

Ogromna strefa planszówek

Koncerty

Pokazy Iluzjii

Q&A

Konkursy z nagrodami

Szczegółowy program już wkrótce!

 

Twórcy

AdBuster, Ziemniak, Jelenie Jaja, Tivolt, Seto, Graba, Ravgor, Marco Kubiś, Iluzjonista Y, Matura To Bzdura, Na Pełnej, Milena Makeup, Kameralnie, Kamil in Travel, PLKD, Motodoradca, Magda Bereda, Hadesiak, DiM by Agnieszka Janoszka, Mattyniu, PNTCMZ Football… i wiele wiele więcej!

 

Zobacz, jak było rok temu!

Największe święto YouTube w Polsce!

Zebraliśmy ponad 300 influencerów w jednym miejscu

Na spotkanie z youtuberami przyjechało 12 tys. osób

 

LifeTube

Największa sieć wielokanałowa YouTube w Europie Środkowo-Wschodniej. Aktualnie LifeTube zrzesza 380 twórców wideo. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 50 milionów, a Twórcy LifeTube generują średnio 380 mln wyświetleń miesięcznie. Produkujemy wideo. Wiemy wszystko o YouTube. Zajmujemy się managementem topowych influencerów – gwiazd YouTube – i tworzymy kanały dla marek, umożliwiając im budowę własnej publiczności. Realizujemy kompleksowe kampanie z influencerami. Doradzamy w zakresie wideo marketingu i szkolimy. Jesteśmy certyfikowanym partnerem YouTube i liderem influencer marketingu w Polsce.

LifeTube Video Fest

LifeTube Video Fest – największy festiwal YouTube w Polsce. Co roku przyciąga tysiące fanów youtuberów – w ostatniej edycji wzięło udział ponad 12 tys. osób! Co roku na wydarzeniu obecnych jest ponad 300 największych Twórców internetowych, których spotkać można w specjalnej strefie autografów oraz na dedykowanej scenie. Dla uczestników przewidzianych jest tysiące atrakcji w kilkunastu strefach tematycznych m.in. gry planszowe, cosplay, CS:GO, drony i roboty, quizy, iluzja, beauty, gotowanie itd. Wszystko z udziałem najpopularniejszych youtuberów, e-sportowców i gwiazd gamingu. Video Fest by LifeTube, to największy tego typu event w Europie, porównywalny z amerykańskim VidConem.

LifeTube organizuje Video Fest od 2014 roku. Już wtedy zainteresowanie wydarzeniem przekroczyło nasze oczekiwania. Na Torwarze zgromadziło się ponad 8 tys. osób, a ta liczba rośnie sukcesywnie z każdym rokiem. W zeszłorocznej edycji wzięło udział 12 tys. fanów polskiej sceny YouTube, którzy szukają przestrzeni do kontaktu ze swoimi ulubionymi Twórcami. My im te przestrzeń udostępniamy bo wiemy, jak wielka jest siła YouTube. W tym roku łączymy siły z Warsaw Games Week i jestem pewien, że ta współpraca pozwoli nam stworzyć największy konwent YouTube w Europie – komentuje Paweł Stano, prezes LifeTube